KÕRVARÕNGAD, KROOMDIOPSIID, hõbe 925

28.00

Kõrvarõngad, KROOMDIOPSIID, hõbe 925, 9,6 g, 1,8×4 cm

Mõned diopsiidi kristallid sisaldavad piisavalt kroomi, et anda neile rikkalik roheline värv. Sealt ka tema nimi KROOMDIOPSIID. Selle kaunis roheline värv võimaldab seda kasutada smaragdile alternatiivse vääriskivina, kuid märkimisväärselt madalama hinnaga.

1 laos

Tootekood: AVKR-5 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Esoteeriliselt kasutatakse DIOPSIIDI tasakaalustamiseks ja tervendamiseks. See annab energiat kolmandale silmale, südame- ja sakraaltšakrale. Edendab emotsionaalset heaolu ja õpetab armastama nii ennast kui teisi. Abistab inimese ja looduse seoste uurimisel. Füüsilisel tasandil kasutatakse operatsiooni- või traumajärgse taastumise kergendamiseks. Väga kasulik naistele menopausi ajal, rahustab emotsioone ja lihtsustab toimetulemist füüsiliste muutustega. Hea kaaslane pärast infarkti, aga ka muude südamega seotud häirete puhul. Aitab ka taastada suitsetamisest kahjustatud kopse.

Mõned diopsiidi kristallid sisaldavad piisavalt kroomi, et anda neile rikkalik roheline värv. Sealt ka tema nmi KROOMDIOPSIID. Selle kaunis roheline värv võimaldab seda kasutada smaragdile alternatiivse vääriskivina, kuid märkimisväärselt madalama hinnaga. Üks selle kivi probleem on vastupidavus. Sellel on kahes suunas täiuslik lõhustumine ja Mohsi kõvadus ainult 5,5–6,5. Suurem kasutusala on peamiselt ehetes, kõrvarõngastes, kaelakees, prossides ja muudes esemetes, mida ei tohi hõõruda ega põrutada.