Inimese tsivilisatsioon

Me oleme uhked oma tsivilisatsiooni saavutuste üle. Me ehitame hiigellinnu ja hirmkõrgeid maju. Me liigume ringi autodega, rongidega, lennukitega. Oleme loonud endi mugavuseks loendamatuid tehnikavidinaid ja püstitanud tehaseid, milles toodetakse neid järjest juurde, et me saaksime ikka rohkem ja rohkem tarbida. Me oleme uhked meditsiini ja teaduse saavutuste üle, ning oleme loonud poliitilised ja majanduslikud süsteemid, mis just nagu peaks meid teenima. Kuid milline on tegelikkus? Milline on selle kõige hind?
Maharaiutud metsad, reostatud loodus ja veekogud, autode, lennukite, tehaste poolt mürgitatud õhk, kadunud ja väljasuremisohus loomaliigid. Vaesus, silmakirjalikkus, kadedus ja omakasupüüdlikkus soetavad sõdu. Sõdimiseks luuakse järjest hirmsamaid relvi, mis on võimelised hävitama kogu elu maal vaid mõne päeva või isegi tunniga.
Kuna oleme unustanud Elu tõed, siis inimkond, soovides kõike siin Maal kontrollida ja juhtida on viinud meid katastroofi äärele. Päevast, mil ökoloogiline tasakaal hakkas lagunema, oleme liikunud kiirongi kiirusel hävingu poole. Need tõed on lõpuks hakanud liikuma. Paljud on vihased, et meie liidrid on meile valetanud ja juhtinud meid valede teele. Paljud kardavad oma elu ja tervise pärast. Hirm masside seas kasvab iga päevaga, kuid hirm ei suuda luua harmooniat.
Meil on aeg ärgata ja näha valgust. Oleme nüüd hakanud paremini mõistma, kuidas vabastada kammitsad selles maailmas, meie keha rakkudes ja mõtetes. Paljud meist teavad juba, et negatiivsed mõtted loovad haigusi ja disharmooniat. Paljud näevad ja tunnetavad lõhesid energiaväljades ning oskavad parandada ja häälestada neid. Järjest enamad teavad, et Armastus voolab vabalt ja ümbritseb kõike ning saab osaks kõigest. Me kogeme iga päev ühtsust Universumiga.
Mis iganes ka ei juhtuks, võime alati kindlad olla, et sellel on eesmärk, see on meile hea. Me kõik omame unikaalseid teadmisi ja kogemusi ammendamatust varasalvest. See kingitus pärineb Kõiksuse allikast. Pole oluline kui kaugel me Armastuse lättest oleme, kõik meie kogemused tulevad sealt ja lähevad sinna ka tagasi. Meie üle ei peeta kohut vaid see on lihtsalt uus kogemus.
Omades vaba tahet, saame me alalõpmata valikute osaliseks. Kõige raskem on paljudele mõistmine, et me oleme unustanud teadmised sellest, kes me oleme. Me oleme vaimsed olendid inimlikes kehastustes. Ei ole õiget ega valet, on vaid võimalus valida. Oma valikutes saame toetuda iidsete kultuuride kogemustele. Hukkunud tsivilisatsioonid on jätnud meile oma teadmised ja nende vigadest õppides saame me luua endile harmoonilisema maailma. Harmoonia loomiseks on vajalik energeetiline tasakaal. Kuulates oma olemust, saame pidevalt vihjeid, väga vaikselt kuid piisavalt valjult, et teada, me oleme loojad.