Lemmiklooma aura

 See on AVS lisaprogramm, mis on spetsiaalselt loodud koerte ja kasside energiavälja pildistamiseks. See loeb lemmiklooma energiat spetsiaalsete plaadikeste abil. Lemmiklooma aurapilt aitab tundma õppida oma lemmiku iseloomu ja saavutada temaga paremat kontakti. Aitab leida tema varjatud potentsiaali, annab ülevaate milliste meetoditega on teda õigem õpetada / treenida  ja seeläbi saavutada kiiremaid ja püsivamaid tulemusi.

Kas tead, milline on sinu aura värv?

See aitab sul ka valida omale lemmikut!

Võimsatel PUNASTEL on sageli loomi, kes saavad koos nendega jahti pidada või kodu valvata. Sensuaalsemad punased eelistavad lemmikuid, kellega näitustel käia.

ORANŽID on alati liikvel – seiklevad, reisivad, nad on spontaansed ja vahel ettearvamatud, mistõttu lemmiklooma eest vastutamine võib olla keeruline. Sobivusel eelistavad nad siiski rohkem koerte seltskonda.

Kuna KOLLASED on ise sportlikud ja liikuvad, siis sobivad neile liikuvad ja mängulised koerad, kellega on hea koos palju õues olla.

ROHELISTELE ei meeldi segadus, lisatöö ja lisakulutused, mis kaasnevad lemmiklooma pidamisega. Kuid kui roheline isiksus siiski võtab endaga kodu jagama lemmiku, siis elab too hellitatult ja stiilselt.

Intuitiivsed ja kodu armastavad SINISED on rohkem kass-inimesed. Kuna kassid on iseseisvamad, siis sinised, kel on alati palju tegemist teiste eest hoolitsemisega, eelistavadki kasse. Kasse on alati seostatud nõidade ja ravitsejatega, võibolla leidub siin ka põhjus.

INDIGOD suhtlevad loomadega sageli psüühiliselt, nii et nad armastavad tavaliselt kõiki loomi – eriti eksootilisi. Nad, nagu paljud tundlikud isiksused, eelistavad ja usaldavad loomi sageli rohkem kui inimesi.

VIOLETSETELE sobivad nii kassid kui ka koerad, kuid paljud eelistavad ka eksootilisi loomi. Väljakutseks violettidele, kellele meeldib reisida, võib olla see, et nad ei soovi oma armastatud lemmikloomi reisimise ajal maha jätta – seega tunnevad nad end sageli piiratud ja lõksus olevatena.

LAVENDLITEL on tihti lemmiklooma allergia. Kuid kui neil on lemmikloom, peab ta olema vaikne, hell, puhas ja stabiilse närvikavaga.