Allahindlus!

Magneesiumbisglütsinaat 375mg 60 tabletti VEGAN!

Original price was: 24.00€.Current price is: 20.00€.

VEGAN!

Magneesiumbisglütsinaat on magneesiumi kõige ohutum ja imenduvaim vorm. Sellel on parem lõõgastav toime kui teistel vormidel, see on sobivaim magneesiumi vorm ka inimestele, kellel on käärsool põletikuline või ülitundlik, kuna ei mõju lahtistavalt.

4 laos

Tootekood: HA-801317 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See teave kannab vaid informatiivset eesmärki ja ei asenda haiguste korral arsti või spetsialisti poole pöördumist!

Mis on magneesiumbisglütsinaat?
Magneesium Bisglütsinaat kasutab aminohappe glütsiiniga seotud magneesiumi, mis hõlbustab magneesiumi imendumist soolestikus. Magneesiumbisglütsinaat on magneesiumi kõige ohutum ja imenduvaim vorm. Sellel on parem lõõgastav toime kui teistel vormidel, see on sobivaim magneesiumi vorm ka inimestele, kellel on käärsool põletikuline või ülitundlik, kuna ei mõju lahtistavalt. Samal ajal võib magneesiumbisglütsinaat aidata kõhukinnisust leevendada, aidates suurendada lõõgastava ja rahustava hormooni Serotoniini tootmist, mis teadaolevalt reguleerib soolestiku liikuvust.
HealthAid magneesiumbisglütsinaat on 100% puhtusega kelaaditud ja täielikult reageerivas vormis, keskmiselt kuni kümme korda paremini imenduv kui tavaline magneesium. HealthAid® kelaadiga magneesiumbisglütsinaat on rikastatud vitamiiniga B6, mis hõlbustab magneesiumi imendumist rakkudes, suurendab selle efektiivsust ja piirab eritumist. Lisaks magneesiumi imendumise ja efektiivsuse parandamisele aitab B6-vitamiin kaasa närvi- ja immuunsussüsteemi normaalsele funktsioneerimisele, normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, hormonaalse tasakaalu ja hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele nii meestel kui naistel ning väsimuse ja kurnatuse vähenemisele.

Magneesiumi peamised tervisega seotud eelised

Halbade toitumisharjumuste, populaarsete stimulantide kasutamise ja kroonilise stressi tõttu kannatavad miljonid magneesiumivaeguse all isegi seda teadmata. Arvatakse, et 80% -l meist on magneesiumivaegus. Lisaks diagnoositakse magneesiumipuudust sageli valesti, kuna see ei ilmne vereanalüüsides, sest veres leidub ainult 1% keha magneesiumist.
Magneesium on oluline mineraal, mis aitab kaasa lihaste, aju ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele, tervete luude ja hammaste säilitamisele, väsimuse ja kurnatuse vähenemisele, normaalsele ainevahetusele, elektrolüütide tasakaalule ja valkude sünteesile. Magneesium on oluline tervisliku immuunsussüsteemi ja kardiovaskulaarsete funktsioonide toetamiseks. Tänu võimele lihaseid lõdvestada on magneesiumilisanditest kasu lihaskrampide käes kannatavatele inimestele, sealhulgas spastilise jämesoole, kõhukrampide, migreenist tingitud peavalude all kannatavatele inimestele ja naistele, kel on ägedad spasmilised emaka kokkutõmbed.
Inimese kehas on magneesium vajalik kõigi ensüümide aktiveerimiseks, mis muudavad D-vitamiini lõplikuks omastatavaks vormiks. Inimestel, kellel on magneesiumi puudus pole sellest kasu D-vitamiini lisaks tarbimisest, isegi kui pika aja jooksul võetakse väga suuri D-vitamiini annuseid!

Soovitatav päevane tarbimine:
Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed, kaks tabletti päevas. Täiskasvanud võivad vajadusel suurendada annust kuni 4 tabletti päevas. Ärge ületage soovitatud ööpäevast tarbimist, välja arvatud juhul, kui seda soovitab vastava kvalifikatsiooniga isik.

Soovitatud päevane annus sisaldab: 2tabletti     % NRV
Magneesiumbisglütsinaat (kelaat)                   750 mg        *
Milles omakorda:
Elementaarne magneesium                                150 mg       40
B6-vitamiin (püridoksiin)                                           5 mg    350
NRV: EÜ toitainete kontrollväärtus *: NRV pole kindlaks tehtud
KOOSTIS: magneesiumbisglütsinaat (kelaat), täiteaine (dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (taimne steariinhape, veg. Magneesiumstearaat), kate [hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC), glütserool], püridoksiin Hcl.

Toodetud: Inglismaal, parim enne: vt. Pakendilt