117. NEROLI ABS ÕLI ( Citrus aurantium) 2ml

23.00

100% puhas absoluutõli, mis valmistatakse mõruapelsinipuu õitest. NEROLI õlil on rahustavad, usaldust suurendavad omadused, eriti stressi ajal. On antidepressant, antiseptik, afrodisiakum, rahustav, seedimist soodustav, kergelt hüpnotiseeriv, toniseeriv, närve tugevdav, noorendav.

6 laos

Tootekood: HA-805210 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

100% puhas absoluutõli, mis valmistatakse mõruapelsinipuu õitest.

Tegemist on ABS e. absoluutõliga! Absoluutõli saadakse ekstraheerimisega, erinevalt aurdestillatsiooni meetodist. Seetõttu on saadus väiksem, kuid palju kvaliteetsem, paraku ka kallim.

NEROLI õlil on rahustavad, usaldust suurendavad omadused, eriti stressi ajal. On antidepressant, antiseptik, afrodisiakum, rahustav, seedimist soodustav, kergelt hüpnotiseeriv, toniseeriv, närve tugevdav, noorendav. Stimuleerib ka neljandat tšakrat (südametšakra). Nerol avab armastuse enda sees ja laseb armastusel vabalt voolata, ajades ära kurbuse. Nerol on alternatiivmeditsiinis tuntud isutekitava vahendina ja laialdaselt kasutatav parfümeeriatööstuses.  Õli sobib kasutada oma isikliku lõhnabuketi loomiseks, lisandiks massaažiõlidele kui ka kreemidele.
Toodetud: Inglismaal. Parim enne: vt. pakendilt. Maaletooja: Aura Vision OÜ