Allahindlus!

120. ROOSI ÕLI (Rosa damascena) ABS 2ml

Original price was: 48.00€.Current price is: 38.00€.

Naturaalne, 100% puhas absoluutõli. Roosiõli on väärisõli, millel on eksimatu kuninglik lilleline lõhn. Lõõgastav ja tasakaalustav, see on hea hingele ja vaimule. Suurepärane hooldaja kuivale, tundlikule nahale. Kasulik närvide rahustamiseks ja tunnustatud oma sensuaalsete omaduste poolest.

2 laos

Tootekood: HA-805250 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Roosiõli on väärisõli, millel on eksimatu kuninglik lilleline lõhn. Lõõgastav ja tasakaalustav, see on hea hingele ja vaimule. Suurepärane hooldaja kuivale, tundlikule nahale. Kasulik närvide rahustamiseks ja tunnustatud oma sensuaalsete omaduste poolest.

Tegemist on ABS e. absoluutõliga! Seda valmistatakse eranditult vaid õie kroonlehtedest. Absoluutõli saadakse ekstraheerimisega, erinevalt aurdestillatsiooni meetodist. Seetõttu on saadus väiksem, kuid palju kvaliteetsem, paraku ka kallim.

Roosiõli aitab viia niiskust naha erinevatesse kihtidesse, suurendades selle elastsust, vähendab defekte, aitab kaasa terve ja särava naha saavutamisele. Sel on tujutõstev aroom, mis toimib südamele toniseerivalt, leevendab pingeid ja stressi. Sisse võtta 1 tilk kapslis.  Stimuleerib vereringet, korrastab seedimist, normaliseerib mao tööd, kurgukuristamisel 1 tilk klaasitäiele veele vähendab angiinivalu ja pehmendab köha. 100% puhas absoluutõli. Õli sobib kasutada oma isikliku lõhnabuketi loomiseks, lisandiks massaažiõlidele kui ka kreemidele. 1 tilk 25 ml baasõlile või kreemile. Rasedatel ja väikelastel kasutada õli ettevaatusega.

Toodetud: Inglismaal. Parim enne: vt. pakendilt. Maaletooja: Aura Vision OÜ