109. VIIRUKIPUU ÕLI (Boswellia carteri) 5ml

18.00

100% puhas essentsõli. VIIRUKI õlil on põletikuvastase toimega, taaselustab nahka ja rakkude taastootmist. Sobib kasutamiseks antidepressandina, valuraviks, on kasvajate- ja põletikuvastane, rahustav, taastav.

4 laos

Tootekood: HA-805115 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

100% puhas essentsõli. VIIRUKI õli peeti iidsetel aegadel sobilikuks kingituseks jumalatele ning see on tänaseni üks hinnalisimaid õlisid maailmas. Viirukiõli on põletikuvastase toimega, taaselustab nahka ja stimuleerib rakkude taastootmist. Sobib kasutamiseks antidepressandina, valuraviks, on kasvajate- ja põletikuvastane, rahustav, taastav. Abiks krooniliste haiguste puhul nagu artroosi(liigestepõletik), psoriaasi, atoopiline dermatiit(kuiv ja sügelev nahk), koliit, Crohni tõbi, astma, igeme paistetus. Halva une korral. Hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust, vähendada valu ja põletikku, suurendab immuunsust, eriti pärast raskeid haigusi ja on uuringuid, mis on andnud häid tulemusi võitluses vähiga. Kiirendab raskesti paranevate haavada paranemist. Õli sobib kasutada oma isikliku lõhnabuketi loomiseks, lisandiks massaažiõlidele kui ka kreemidele.  Tundliku naha korral alati lahjendada baasõliga vähemalt vahekorras 1 : 5. Rasedatel ja väikelastel kasutada õli ettevaatusega.
Immuunsuse suurendamiseks segada 15 ml baasõliga 4-6 tilka ja masseerida segu kahelepoole selgroogu, randmete sisekülgedele ja talla alla. Segu tuleb alati enne kasutamist loksutada.
Suure verejooksuga menstruatsiooni puhul hõõruda 2-3 tilka puhtalt alakõhule.
Haavade parandamiseks: Lavendel ja Viiruk või eraldi – võib kanda otse probleemsele kohale.
Kasvajate puhul Mürri ja Viirukiõli võrdsetes osades – baasõlideks sobivad viinamarjaseemne, avokaado õlid.
Igeme paistetuse puhul eelnevalt puhastatud hammastele hõõru 1-2 tilka puhast õli igemele. Kasuta ka suuloputamiseks viirukiõli ja piparmündiõliga loputusvett.

Toodetud: Inglismaal. Parim enne: vt. pakendilt. Maaletooja: Aura Vision OÜ